Корзина
113 отзывов
Рубрика - запитання- відповідь на тему "Меблі з лози ручної роботи"
Контакты
Интернет-магазин "Семейный уют"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38095563-00-05
+38097760-56-43
Елена
УкраинаКиев

Рубрика - запитання- відповідь на тему "Меблі з лози ручної роботи"

Рубрика - запитання- відповідь на тему "Меблі з лози ручної роботи"

Шановні відвідувачі нашого Інтернет-магазину «Сімейний затишок»! Ви нам задаєте безліч питань про меблі з лози, якого виробництва, де виготовлені, яким лаком покриті,  яка буде доставка товару, чому різний колір у наборів меблів?

Хочемо відповісти на всі ці питання.

Отож, набори, що представлені на сайті практично всі є у наявності. Єдине ті, які коштують більше 2000 грн., як правило робляться під замовлення. Виготовляються меблі з натуральної лози, яку заготовляємо восени. Ми не є посередниками, а напряму працюємо з майстрами.  Виготовляються меблі на Закарпатті, адже тут столиця лозоплетіння і наші майстри мають великий досвід та знавці своєї справи. Меблі покриваються масляним лаком, який довго зберігає товар від зовнішніх чинників. Колір свіжозроблених меблів - світло сонячний. Проте, коли меблі постоять кілька років, вони звичайно змінять колір на темніший і це є природна властивість лози.

Доставка товару. Доставка буває різною, в залежності, куди потрібно доставляти товар. Також доставка залежить від габаритів товару. Сайт знаходиться на етапі вдосконалення, тому скоро появиться опис про доставку в регіони України.

Дякуємо, що Ви з нами!

facebook twitter